-66%

Маичка - код 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7680
-66%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска лятна риза в светлосиньо - 6598
  Кошула - код 6598
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 12001
  Фустан - код 12001
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивни къси широки панталони в светлосиньо - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4071
  Фустан - код 4071
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Спортен дамски екип долнище и блуза с дълъг ръкав и голо рамо в цвят капучино - код 2942
  Тренерки - код 2942 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бяло - код 0888
  Фустан - код 0888 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски топ потник рипс в бежово - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Палто - код 7940 - розова
  Палто - код 7940 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71