Маичка - код 209 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37780-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 4505
  Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 2
  Код 2022 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 5673 - кремова
  Комплет - код 5673 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код B454 - борда
  Код B454 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 6342 - црна
  Блуза - код 6342 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 2477 - црна
  Топ - код 2477 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Код 20101 - црна
  Код 20101 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска изчистена тениска с надпис в бежово - код 12002
  Маица - код 12002
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71