-33%

Маичка - код 77 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38405
-33%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски сет топ и пола в лилаво - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 12050
  Блуза - код 12050
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Купачи - код 0927 - виолетова
  Купачи - код 0927 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6239 - бела
  Фустан - код 6239 - бела
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Кошула - код 0627 - 2
  Кошула - код 0627 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Атрактивен дамски къс топ потник с гол гръб в розово - код 11934
  Топ - код 11934 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71