-66%

Маичка - код 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7681
-66%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска тениска с принт в светлосиньо - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Атрактивен дамски къс топ в светлосиньо - код 11716
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 0288 - 1 - црна
  Фустан - код 0288 - 1 - црна
  MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 5932 - тиркизна
  Блуза - код 5932 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71