Маичка - код 209 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37780-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2987 - црвена
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Топ - код 5215 - црна
  Топ - код 5215 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B445
  Код B445
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 1539 - црна
  Блуза - код 1539 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71