-66%

Маичка - код 405 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38396
-66%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4261 - бело
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 11893 - праска
  Фустан - код 11893 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0899 - розова
  Фустан - код 0899 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Код B439 - ментол
  Код B439 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Дамски сет от три части в черно - код 5069
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 3576 - бела
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Свободна дамска туника в светлосиньо - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71