-28%

Маичка - код 545 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38204
-28%
Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 939 - црвена
  Фустан - код 939 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 3323 - црна
  Фустан - код 3323 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 0566 - окер
  Блуза - код 0566 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 4571 - црна
  Фустан - код 4571 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Блуза - код 6323 - небесно сина
  Блуза - код 6323 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комплет - код 6141 - розова
  Комплет - код 6141 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Јакна - код 930 - црна
  Јакна - код 930 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код B32/5049 - кафеава
  Код B32/5049 - кафеава
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71