-33%

Маичка - код 77 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38405
-33%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 833 - зелена
  Блуза - код 833 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 564 - небесно сина
  Фустан - код 564 - небесно сина
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Блуза - код 9867 - зелена
  Блуза - код 9867 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Најниско ден 2.552,00 Регуларна цена ден 2.842,00
 6. Блуза - код 896 - окер
  Блуза - код 896 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 0006 - бело
  Фустан - код 0006 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 502 - темно сина
  Фустан - код 502 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комплет - код 8741 - жолта
  Комплет - код 8741 - жолта
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Кошула - код 6148 - бело
  Кошула - код 6148 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71