-57%

Маичка - код 941 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38366
-57%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кокетна плисирана пола в бежово - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Туника - код 3238 - пудра
  Туника - код 3238 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Дамска тениска в бяло с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Тренерки - код 1575 - бела
  Тренерки - код 1575 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 0931
  Комплет - код 0931
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Фустан - код 2431 - небесно сина
  Фустан - код 2431 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 3.131,71