-78%

Маичка - код 959 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38090
-78%
Special Price ден 203,00 Регуларна цена ден 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 97 % Еластан - 3%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 820 - сиво
  Фустан - код 820 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код AC-1012 - црвена
  Код AC-1012 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 5487 - кремова
  Блуза - код 5487 - кремова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Фустан - код 2566 - црвена
  Фустан - код 2566 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 7715 - бело
  Блуза - код 7715 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Јакна - код 215 - 6 - црна
  Јакна - код 215 - 6 - црна
  Најниско ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
 7. Код AC-1022 - црвена
  Код AC-1022 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 8. Фустан - код 940 - црна
  Фустан - код 940 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Најниско ден 2.552,00 Регуларна цена ден 2.842,00
 10. Комплет - код 7778 - црна
  Комплет - код 7778 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71