-63%

Палто - код 1918 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
353881
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
  1. Код B472
    Код B472
    Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
  2. Маица - код 5955 - 2 - пудра
    Маица - код 5955 - 2 - пудра
    Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
  3. Код B446 - шарена
    Код B446 - шарена
    Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
  4. Код B351 - 2 - шарена
    Код B351 - 2 - шарена
    Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
  5. Фустан - код 7124 - црна
    Фустан - код 7124 - црна
    Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
  6. Топ - код 3432 - портокалова
    Топ - код 3432 - портокалова
    Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
  7. Код B459 - портокалова
    Код B459 - портокалова
    Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
  8. Блуза - код 1645 - 1
    Блуза - код 1645 - 1
    Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
  9. Фустан - код 10088
    Фустан - код 10088
    Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
  10. Маица - код 1533 - бела
    Маица - код 1533 - бела
    Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71