-29%

Палто - код 642 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39523
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 1695 - капучино
  Палто - код 1695 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамско палто с копчета и колан в кафяво - код 6398
  Палто - код 6398 - кафеава
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Дамско свободно палто с копчета в кафяво - код 4070
  Палто - код 4070
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Късо дамско палто с колан в цвят капучино - код 0121
  Палто - код 0121 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска свободна жилетка с качулка в розово - код 9066
  Кардиган - код 9066 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 11958 - црна
  Комплет - код 11958 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски комплект тениска и панталон в тъмносиньо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Панталони - код 1874 - кафеава
  Панталони - код 1874 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Къса плетена дамска жилетка с копчета в розово - код 4087
  Кардиган - код 4087 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дълго елегантно дамско палто с колан в черно - код 6429
  Палто - код 6429 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Комплет - код 2941 - бела
  Комплет - код 2941 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 6940
  Фустан - код 6940
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0576 - црна
  Фустан - код 0576 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71