-61%

Палто - код 8282 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
353491
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 1.1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Комплет - код 6929 - црна
  Комплет - код 6929 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Изчистен дамски топ в червено - код 6469
  Топ - код 6469 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 3966
  Комплет - код 3966
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B454 - бела
  Код B454 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комплет - код 5758 - 1
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Комбинезон - код 1473 - црвена
  Комбинезон - код 1473 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71