-36%

Палто - код 344 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39438
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 1.2 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в светлосиньо с надпис - код 0511
  Маица - код 0511 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 1910 - капучино
  Блуза - код 1910 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 1745 - црна
  Маица - код 1745 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Маица - код 2446 - 1 - црна
  Маица - код 2446 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 0511 - 3 - розова
  Маица - код 0511 - 3 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дуксер - код 6299 - 9 - шарена
  Дуксер - код 6299 - 9 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71