-58%

Палто - код 642 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39522
-58%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0889 - пудра
  Фустан - код 0889 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 8898 - црна
  Комбинезон - код 8898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамски комплект кожа суичър и панталон в кафяво - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 2284 - бело
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Топ - код 5958 - црна
  Топ - код 5958 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71