-41%

Панталони - код 2090

Нема на залиха
SKU
354856
-41%
Special Price MKD 811,71 Regular Price MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Вискоза - 76 % Полиестер - 16 % Еластан - 3 % PU - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи