-41%

Панталони - код 289 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38716
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 4655 - розова
  Панталони - код 4655 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Елегантен панталон в цвят праскова - код 2985
  Панталони - код 2985 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елегантен дамски панталон с висока талия в капучино - код 3128
  Панталони - код 3128 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Дамска туника в бяло с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 4673 - кремова
  Фустан - код 4673 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1645
  Блуза - код 1645 - 1
 10. Фустан - код 0223 - црна
  Фустан - код 0223 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71