-23%

Панталони - код 3062 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337831
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 1874 - црна
  Панталони - код 1874 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Панталони - код 3987 - црна
  Панталони - код 3987 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски свободен кожен панталон с ластик в черно - код 0569
  Панталони - код 0569 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Спортно дамско долнище кожен панталон с ластик в черно - код 1753
  Панталони - код 1753 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Елегантен дамски панталон с висока талия в черно - код 4655
  Панталони - код 4655 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B83 - кафеава
  Код B83 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 6319 - шарена
  Фустан - код 6319 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 515 - црна
  Маица - код 515 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 2960 - бело
  Фустан - код 2960 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 0991 - светло сина
  Фустан - код 0991 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5648 - црна
  Фустан - код 5648 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71