-47%

Панталони - код 3062 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337846
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2788 - 6
  Панталони - код 2788 - 6
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Панталони - код 2789 - 1 - капучино
  Панталони - код 2789 - 1 - капучино
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски спортно-елегантен панталон в кафяво - код 2836
  Панталони - код 2836 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Стилен дамски панталон с висока талия в кафяво - код 2837
  Панталони - код 2837 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски свободен панталон в цвят капучино - код 11803
  Панталони - код 11803
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тениска с атрактивен принт в бежово - код 11998
  Маица - код 11998
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 11693 - црна
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комбинезон - код 7785 - капучино
  Комбинезон - код 7785 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 11888
  Топ - код 11888
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Дълга дамска пола в меднокафяво - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 10033 - розова
  Фустан - код 10033 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 1843 - розова
  Фустан - код 1843 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71