-47%

Панталони - код 3062 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337801
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2788 - 3
  Панталони - код 2788 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Панталони - код 1904
  Панталони - код 1904
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 2789 - 2
  Панталони - код 2789 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Панталони - код 1567 - 2
  Панталони - код 1567 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски спортно-елегантен панталон в масленозелено - код 2836
  Панталони - код 2836 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска свободна блуза с паднало рамо в лилаво - код 3972
  Блуза - код 3972
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код LS563 - жолта
  Код LS563 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Къса пола с атрактивен десен с прехлупване - код 8571 - 13
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4640 - сиво
  Блуза - код 4640 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Атрактивно боди в бяло рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Топ - код 1456 - црна
  Топ - код 1456 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71