-47%

Панталони - код 3062 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337861
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 1904 - небесно сина
  Панталони - код 1904 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Панталони - код 1567 - 3
  Панталони - код 1567 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Атрактивни дамски дънки в синьо със звездички - код 4591
  Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2462 - црна
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски комплект къс топ и панталонки в жълто - код 0851
  Комплет - код 0851 - 4 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Атрактивен дамски топ тениска къса рипс с гол гръб в светлорозово - код 11927
  Топ - код 11927
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Кардиган - код 0222
  Кардиган - код 0222
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Туника - код 4972 - црна
  Туника - код 4972 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Комплет - код 1647 - црна
  Комплет - код 1647 - црна
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71