-26%

Панталони - код 413 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
199
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 3987 - црна
  Панталони - код 3987 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Елегантен дамски панталон с висока талия в черно - код 4655
  Панталони - код 4655 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 0939 - капучино
  Комплет - код 0939 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Маица - код 4435
  Маица - код 4435
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамско боди с голи рамене в кафяво - код 11598
  Боди - код 11598
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Дамска блуза в розово - код 3337
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Панталони - код 2789 - 5 - борда
  Панталони - код 2789 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71