-43%

Панталони - код 603 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40856
-43%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.653,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Дамска тениска в жълто с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 2 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска тениска рипс в светлосиньо с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 11958 - црна
  Комплет - код 11958 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71