-36%

Панталони - код 954 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337666
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2922 - виолетова
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 4152 - 3 - розова
  Комплет - код 4152 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код В147 - борда
  Код В147 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Елегантно дълго дамско сако в червено - код 4566
  Сако - код 4566 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Къса дамска тениска в тъмно синьо - код 530
  Маица - код 530 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Накъсани светлосини дамски дънки - код 4394
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 7411 - пудра
  Фустан - код 7411 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски топ потник в бяло - код 2245
  Топ - код 2245 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 6590 - борда
  Фустан - код 6590 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71