-40%

Панталони - код 461 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2768
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2985 - црна
  Панталони - код 2985 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 4464 - црна
  Панталони - код 4464 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 3. Код В143 - 1 - шарена
  Код В143 - 1 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Сукња - код 3836 - црна
  Сукња - код 3836 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Спортски комплет - код 5855 - сиво
  Спортски комплет - код 5855 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71