-40%

Панталони - код 461 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39657
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2985 - црна
  Панталони - код 2985 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 4464 - црна
  Панталони - код 4464 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Дамска риза в светлосиньо дълга - код 2300
  Кошула - код 2300
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код Р56
  Код Р56
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Атрактивен дамски топ на воали в тъмносиньо - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Комплет - код 1767 - виолетова
  Комплет - код 1767 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Код LS543 - жолта
  Код LS543 - жолта
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 1543 - тиркизна
  Фустан - код 1543 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71