-43%

Панталони - код 603 - бела

Нема на залиха
SKU
40856
-43%
Special Price ден 928,00 Регуларна цена ден 1.653,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 2. Кошула - код 6171 - розова
  Кошула - код 6171 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Код B8 - црвена
  Код B8 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 681 - црна
  Фустан - код 681 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 5081 - темно сина
  Кошула - код 5081 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 4483 - црвена
  Фустан - код 4483 - црвена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 7. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Џемпер - код 5952 - сиво
  Џемпер - код 5952 - сиво
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Фустан - код 0029 - виолетова
  Фустан - код 0029 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 3698 - бело
  Фустан - код 3698 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71