Панталони - код 939 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37941-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 6930 - бело
  Кардиган - код 6930 - бело
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 3. Топ - код 6606 - светло сина
  Топ - код 6606 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Палто - код 164 - борда
  Палто - код 164 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Блуза - код 0755 - циклама
  Блуза - код 0755 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Блуза - код 5321 - црна
  Блуза - код 5321 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 976 - црна
  Фустан - код 976 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Блуза - код 833 - сина
  Блуза - код 833 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 928 - црна
  Фустан - код 928 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 8059 - црна
  Блуза - код 8059 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71