-58%

Панталони - код 990 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
40838
-58%
Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Фустан - код 7712 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комплет - код 707 - ментол
  Комплет - код 707 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 4432 - розова
  Комплет - код 4432 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Фустан - код 9036 - бело
  Фустан - код 9036 - бело
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Панталони - код 3089 - 3 - окер
  Панталони - код 3089 - 3 - окер
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кошула - код 924 - бело
  Кошула - код 924 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Маица - код 1102 - неон жолта
  Маица - код 1102 - неон жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 2951 - путер зелена
  Фустан - код 2951 - путер зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Маица - код 3567 - бела
  Маица - код 3567 - бела
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71