-50%

Ролка - код 131 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
523
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Ролка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ролка - код 1591 - 4 - црна
  Ролка - код 1591 - 4 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Код B144 - окер
  Код B144 - окер
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 3. Елек - код 2531 - шарена
  Елек - код 2531 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 11664 - бело
  Фустан - код 11664 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 9. Дамски топ с дантела в жълто - код 2965
  Топ - код 2965 - жолта
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Свободна дамска туника в бяло изчистен модел - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71