-48%

Сако - код 1980 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
349201
-48%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 2900 - путер зелена
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски бански в тъмнозелено рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 1294 - црна
  Фустан - код 1294 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 1463 - виолетова
  Боди - код 1463 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 11588 - сиво
  Тренерки - код 11588 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Атрактивни къси панталони в маслено зелено - код 1455
  Кратки панталони - код 1455
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Топ - код 3091 - црна
  Топ - код 3091 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71