-37%

Сако - код 340 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40999
-37%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.943,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивно дълго дамско сако от велур в черно - код 8135
  Сако - код 8135 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 9089
  Блуза - код 9089
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Код B497 - бела
  Код B497 - бела
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
 5. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 2834 - сина
  Фустан - код 2834 - сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комплет - код 2664 - 2
  Комплет - код 2664 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71