-30%

Сако - код 531 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1111
-30%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 7490 - црна
  Сако - код 7490 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамски дънки еластични с висока талия в синьо с накъсан ефект - код 4362
  Фармерки - код 4362 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 1957
  Фустан - код 1957
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Ефектна асиметрична дълга дамска туника в черно - код 4705
  Туника - код 4705 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2663 - црна
  Фустан - код 2663 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Код B435
  Код B435
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Елегантно дамско палто с колан в черно - код 1640
  Палто - код 1640 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в светлосиньо - код 4702
  Кардиган - код 4702 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в синьо - код 11989
  Топ - код 11989 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71