Добиј дополнителен попуст -30% со promo код PROMO30

-38%

Сако - код 5566 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
354541
-38%
Special Price MKD 927,71 Regular Price MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи