-60%

Сако - код 949 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336361
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантно дълго дамско сако в синьо - код 3716
  Сако - код 3716 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7858 - црвена
  Фустан - код 7858 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Бяла тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия в цвят бордо - код 6188
  Купачи - код 6188 - 4 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 0963
  Топ - код 0963 - светло сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4316
  Кратки панталони - код 4316 - 1
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B305
  Код B305
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71