-40%

Сако - код 949 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336346
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантно дълго дамско сако в тъмнозелено - код 3716
  Сако - код 3716
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код Р42 - сребро
  Код Р42 - сребро
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1843 - зелена
  Фустан - код 1843 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 5. Комплет - код 11974 - розова
  Комплет - код 11974 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 11887 - бело
  Фустан - код 11887 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Дълга дамска жилетка с копчета в черно - код 0748
  Кардиган - код 0748 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Код 92083 - жолта
  Код 92083 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Сако - код 7490 - розова
  Сако - код 7490 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71