-50%

Сако - код 420 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41098
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 5212 - црвена
  Сако - код 5212 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Слични производи
 1. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Тренерки - код 0446 - црна
  Тренерки - код 0446 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Тренерки - код 2625 - праска
  Тренерки - код 2625 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 10122 - бела
  Фустан - код 10122 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 4329 - розова
  Блуза - код 4329 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 11932 - бела
  Фустан - код 11932 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 5345 - розова
  Топ - код 5345 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамска риза в черно - код 0633 - лице
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71