-50%

Сако - код 420 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41101
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 1678 - кремова
  Сако - код 1678 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в светлосиньо - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 1727 - црвена
  Комплет - код 1727 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 2991 - жолта
  Фустан - код 2991 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код 2231
  Код 2231
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 8353 - небесно сина
  Блуза - код 8353 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71