-50%

Сако - код 420 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41099
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 41788 - бело
  Блуза - код 41788 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 3478 - црна
  Блуза - код 3478 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Џемпер - код 407 - бело
  Џемпер - код 407 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 6556 - окер
  Блуза - код 6556 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 0247 - црвена
  Блуза - код 0247 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1177 - тиркизна
  Комплет - код 1177 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 0894 - 2 - шарена
  Блуза - код 0894 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Код OY1206 - портокалова
  Код OY1206 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71