-36%

Спортски комплет - код 8081 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
348496
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 9353 - 3
  Спортски комплет - код 9353 - 3
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11805 - бело
  Фустан - код 11805 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски бански в бяло - код 6198
  Купачи - код 6198 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код B441 - црна
  Код B441 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Код B350 - бело
  Код B350 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 4066 - црна
  Блуза - код 4066 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71