-63%

Сукња - код 101 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41233
-63%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 2667 - небесно сина
  Сукња - код 2667 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Модерно дамско сако блейзър синьо каре - код 8294 - 3
  Сако - код 8294 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивно дълго дамско сако велур в цвят мента - код 8135
  Сако - код 8135 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в светлорозово - код 2635 - лице
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71