-20%

Сукња - код 108 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
205
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Топ - код 8843 - ментол
  Топ - код 8843 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Спортски комплет - код 7034 - кремова
  Спортски комплет - код 7034 - кремова
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в розово - код 2975
  Туника - код 2975 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамски топ потник в цвят корал - код 2245
  Топ - код 2245 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 2065 - црна
  Блуза - код 2065 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0576 - црна
  Фустан - код 0576 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71