-32%

Сукња - код 4122 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337156
-32%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 3463 - црна
  Сукња - код 3463 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Кокетна плисирана пола в черно - код 8116
  Сукња - код 8116 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска еластична пола от рипс в черно 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0178 - окер
  Блуза - код 0178 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в бяло с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0399 - црна
  Блуза - код 0399 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Јакна - код 4315 - 1
  Јакна - код 4315 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 3456 - небесно сина
  Фустан - код 3456 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5582 - розова
  Блуза - код 5582 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Код 92083 - црвена
  Код 92083 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски топ с дантела в бяло - код 11701
  Топ - код 11701 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71