-48%

Сукња - код 4122 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337141
-48%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0256 - 3
  Фустан - код 0256 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Свободна дамска туника в светлосиньо - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Ежедневен дамски сет къс топ и клин плетиво в розово - код 10077
  Комплет - код 10077 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Топ - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71
 8. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71