-32%

Сукња - код 4122 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337231
-32%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 3463 - кафеава
  Сукња - код 3463 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Къса дамска тениска с връзки в червено - код 2425
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска изчистена тениска в бяло - код 5233
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3859 - 2 - цветна
  Фустан - код 3859 - 2 - цветна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 4866 - 1
  Јакна - код 4866 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 3424 - 1 - црна
  Комплет - код 3424 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Дамска тениска в бяло с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71