-48%

Сукња - код 4122 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337171
-48%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 97 % Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 4435 - жолта
  Маица - код 4435 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Палто - код 9099 - жолта
  Палто - код 9099 - жолта
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 8823 - сиво
  Комплет - код 8823 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Код B298 - сребро
  Код B298 - сребро
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71