-64%

Сукња - код 4122 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337186
-64%
Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0992 - бела
  Фустан - код 0992 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в розово райе - код 4634
  Комплет - код 4634 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 1538 - бело
  Маица - код 1538 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 2127 - розова
  Фустан - код 2127 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Вталени дамски черни дънки с кръпки - код 2893
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 6. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 2504 - шарено
  Фустан - код 2504 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B524 - жолта
  Код B524 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71