-32%

Сукња - код 4122 - тиркизна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337201
-32%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Сукња - код 3836 - небесно сина
  Сукња - код 3836 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Разкроена дамска пола в синьо от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Сукња - код 4009 - 1
  Сукња - код 4009 - 1
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1254 - 2 - небесно сина
  Комплет - код 1254 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 3. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Дамска изчистена тениска в черно - код 5233
  Маица - код 5233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B269 - црна
  Код B269 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 11604 - сиво
  Фустан - код 11604 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71