-32%

Сукња - код 4122 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337216
-32%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Разкроена дамска пола в бежово от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кокетна плисирана пола в бежово - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11564
  Блуза - код 11564
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код B343 - црна
  Код B343 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - розова
  Спортски комплет - код 6931 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B304 - бела
  Код B304 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Топ - код 2910 - бело
  Топ - код 2910 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 2772 - бело
  Блуза - код 2772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71