-40%

Сукња - код 075 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40104
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 3836 - црна
  Сукња - код 3836 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код P91 - бело
  Код P91 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 2540
  Фустан - код 2540
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 11638 - црна
  Блуза - код 11638 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Код B293 - кремова
  Код B293 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Дамски топ в цвят шампанско с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 4
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Атрактивен дамски топ с дантела в черно - код 11773
  Топ - код 11773 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71